UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lsl - Wlasnie o tym chcialem napisac. Wiekszosc dzieci w przedszkolu i szkole. Bysmy po przedszkolu przyjechali. Szkoda ze nie pozniej

Rodzic89

Anuluj