Wybrany wątek opinii

A te 2 zł to co lub kogo zasilą... ?
(2022.05.14)
Za pewnie na ukraińców potajemnie zbierają, w niektórych sklepach kasują dodatkowo 18 gr niby za reklamówkę której i tak nie dostajesz
(2022.05.14)
Powrót do komentarzy