Wybrany wątek opinii
A te 2 zł to co lub kogo zasilą... ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Za pewnie na ukraińców potajemnie zbierają, w niektórych sklepach kasują dodatkowo 18 gr niby za reklamówkę której i tak nie dostajesz
Do moderacji
Odpowiedz
0
2