UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za pewnie na ukraińców potajemnie zbierają, w niektórych sklepach kasują dodatkowo 18 gr niby za reklamówkę której i tak nie dostajesz


Anuluj