UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za pewnie na ukraińców potajemnie zbierają, w niektórych sklepach kasują dodatkowo 18 gr niby za reklamówkę której i tak nie dostajesz
Za pewnie na ukraińców potajemnie zbierają, w niektórych sklepach kasują dodatkowo 18 gr niby za reklamówkę której i tak nie dostajesz