Wybrany wątek opinii

"@kek - To, że głupi jesteś to pewenie wina PiS !" Pisowski trollu nawet podpisać się nie potrafisz. To co napisałem to sama prawda, nie macie na to kontrargumentów to potraficie tylko wyzywać bo nic innego wam putinowcom nie pozostało. Za wyzywanie innych też dostajecie ruble?
kek (2022.05.05)
@kek - Rubla to możesz dostać do buzi...
Sasuad (2022.05.05)
Powrót do komentarzy