UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"@kek - To, że głupi jesteś to pewenie wina PiS !" Pisowski trollu nawet podpisać się nie potrafisz. To co napisałem to sama prawda, nie macie na to kontrargumentów to potraficie tylko wyzywać bo nic innego wam putinowcom nie pozostało. Za wyzywanie innych też dostajecie ruble?

kek