Wybrany wątek opinii

Dzięki polskiemu Kanałowi Sueskiemu powstającemu dzięki żelaznej woli Naczelnego Wodza obniżą się Polakom wszelkie opłaty, rachunki i kredyty, a nawet poziom cukru we krwi. Będzie tak dobrze jak nigdy dotąd. Taniość i mnogość towarów zalewających Elbląg poprzez szeroko dostępny port morski przyprawi nas o zawrót głowy. Elblążanie będą mogli przebierać w ofertach dobrze płatnej pracy z szerokim pakietem socjalnych bonusów. Elbląg będzie budował potężne morskie korwety i elementy ich rakietowego wyposażenia. Ludność okoliczna śpiewem i tańcem chwalić będzie blask i potęgę naszej Ojczyzny.
za chorego Teofila Skorupę (2022.04.11)
@za chorego Teofila Skorupę - to najlepiej nie robić nic ?
(2022.04.11)
Powrót do komentarzy