UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby fajnie, nowe miejsca pracy... a z drugiej strony, znowu stolarnia, gdzie takie chlory robią, że już trociny wciągają. Tragedia w tym Elblągu.


Anuluj