UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niby fajnie, nowe miejsca pracy... a z drugiej strony, znowu stolarnia, gdzie takie chlory robią, że już trociny wciągają. Tragedia w tym Elblągu.
Niby fajnie, nowe miejsca pracy... a z drugiej strony, znowu stolarnia, gdzie takie chlory robią, że już trociny wciągają. Tragedia w tym Elblągu.