UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie przedłużą Alei JP2 ? Ile jeszcze lat koniec tej ulicy w łopianach ? Nie mówiąc o tym, że dojazd na te nowe osiedle prosto z miasta, Dąbka i dalej.
Dlaczego nie przedłużą Alei JP2 ? Ile jeszcze lat koniec tej ulicy w łopianach ? Nie mówiąc o tym, że dojazd na te nowe osiedle prosto z miasta, Dąbka i dalej.