UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nie przedłużą Alei JP2 ? Ile jeszcze lat koniec tej ulicy w łopianach ? Nie mówiąc o tym, że dojazd na te nowe osiedle prosto z miasta, Dąbka i dalej.


Anuluj