UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

EPEC kłamie. Każde fora mówią jasno "uciekajcie od węgla". I to się potwierdza... tona ekogroszku? 2100zl/t. Taniej nie będzie, drożej na pewno tak.


Anuluj