Wybrany wątek opinii

O może w końcu Ci mądrzy posiadacze centralnego ogrzewania dowiedzą się skąd mają ciepełko i odczepią się od ludzi palących w piecach węglem :) bo większość nie wie i im dym śmierdzi
(2022.03.17)
Ciepło jest z grzejnika, a prad z gniazdka, wystarczy wtyczke wlozyc. ,
Z warszafki (2022.03.17)
@Z warszafki - taaak, a mleko z biedronki
(2022.03.19)
Powrót do komentarzy