Wybrany wątek opinii
O może w końcu Ci mądrzy posiadacze centralnego ogrzewania dowiedzą się skąd mają ciepełko i odczepią się od ludzi palących w piecach węglem :) bo większość nie wie i im dym śmierdzi
Do moderacji
Odpowiedz
24
9
Ciepło jest z grzejnika, a prad z gniazdka, wystarczy wtyczke wlozyc. ,
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
@Z warszafki - taaak, a mleko z biedronki
Do moderacji
Odpowiedz
0
0