UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O może w końcu Ci mądrzy posiadacze centralnego ogrzewania dowiedzą się skąd mają ciepełko i odczepią się od ludzi palących w piecach węglem :) bo większość nie wie i im dym śmierdzi


Anuluj