UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O może w końcu Ci mądrzy posiadacze centralnego ogrzewania dowiedzą się skąd mają ciepełko i odczepią się od ludzi palących w piecach węglem :) bo większość nie wie i im dym śmierdzi
O może w końcu Ci mądrzy posiadacze centralnego ogrzewania dowiedzą się skąd mają ciepełko i odczepią się od ludzi palących w piecach węglem :) bo większość nie wie i im dym śmierdzi