UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na terenie miasta Elbląg powinno się zakazać ogrzewać domów paliwem stałym. 21 wiek. .. idziesz na rower/pobuegac/spacer, a okolica śmierdzi dymem. Przecież to jest dramat!


Anuluj