Wybrany wątek opinii

W Elblągu nie będzie drzew i wróbelka też nie będzie!!!!!
(2022.03.10)
Wróbelek odleci i tak za dlugo się zasiedział na fotelu, ,prezydenta ''
(2022.03.10)
ale ty jego miejsca nie zajmiesz, próżny gawędziarzu
(2022.03.10)
Nawet nie chcę idioto
(2022.03.10)
Powrót do komentarzy