Wybrany wątek opinii
W Elblągu nie będzie drzew i wróbelka też nie będzie!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
29
7
Wróbelek odleci i tak za dlugo się zasiedział na fotelu, ,prezydenta ''
Do moderacji
Odpowiedz
22
7
ale ty jego miejsca nie zajmiesz, próżny gawędziarzu
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Nawet nie chcę idioto
Do moderacji
Odpowiedz
2
3