Wybrany wątek opinii

Wstyd dla miasta, że takie coś istnieje. Wstyd dla mieszkańców, którzy widząc nieudolność decyzyjności władz miasta nic nie reagują.
(2022.03.07)
wstyd dla ciebie
(2022.03.07)
To zareaguj, weź kredyt i wybuduj. A później oddaj za symboliczną złotówkę potrzebującym madkom bombelków
Mx (2022.03.07)
Powrót do komentarzy