Wybrany wątek opinii
Wstyd dla miasta, że takie coś istnieje. Wstyd dla mieszkańców, którzy widząc nieudolność decyzyjności władz miasta nic nie reagują.
Do moderacji
Odpowiedz
30
10
wstyd dla ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
6
12
To zareaguj, weź kredyt i wybuduj. A później oddaj za symboliczną złotówkę potrzebującym madkom bombelków
Do moderacji
Odpowiedz
18
11