UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd dla miasta, że takie coś istnieje. Wstyd dla mieszkańców, którzy widząc nieudolność decyzyjności władz miasta nic nie reagują.


Anuluj