UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd dla miasta, że takie coś istnieje. Wstyd dla mieszkańców, którzy widząc nieudolność decyzyjności władz miasta nic nie reagują.
Wstyd dla miasta, że takie coś istnieje. Wstyd dla mieszkańców, którzy widząc nieudolność decyzyjności władz miasta nic nie reagują.