Wybrany wątek opinii
A jest sens podnosic\??? Władze Elblaga wolą wspierac ukrainców i dawac sobie podwyzki płac w niby jak sami mówią w kryzysie gdy nie ma miasto pieniedzy ale na podwyzki ma i do tego most, który jest w stanie agonalnym !!!
Nikt nie sprawdził, że przed poołozeniem kostek w czasie remontu nie zrobiono odwodnienia, po co Urzędnicy wola w biurze siedziec niz skontrolowac. I znowu gnija kostki
Do moderacji
Odpowiedz
10
32
@alex12@ - Dobrze, ze to nie jest drewno agarowe ale co tam i tak nikt za to nie odpowie bo po co
Do moderacji
Odpowiedz
3
2