UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A jest sens podnosic\??? Władze Elblaga wolą wspierac ukrainców i dawac sobie podwyzki płac w niby jak sami mówią w kryzysie gdy nie ma miasto pieniedzy ale na podwyzki ma i do tego most, który jest w stanie agonalnym !!! Nikt nie sprawdził, że przed poołozeniem kostek w czasie remontu nie zrobiono odwodnienia, po co Urzędnicy wola w biurze siedziec niz skontrolowac. I znowu gnija kostki

alex12@