Wybrany wątek opinii
Czyli przez tego pasożyta płacimy więcej za paliwo dzięki jego ukrytej opłacie? Za autostrady powinni płacić ci, którzy rzeczywiście z nich korzystają w postaci winiet, opłat czy nawet bramek, a nie np elblążanie czy suwalczanie w opłatach za paliwo, którzy autostrady mają daleko i jeżdżą nimi raz na kilka lat
Do moderacji
Odpowiedz
30
4