UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli przez tego pasożyta płacimy więcej za paliwo dzięki jego ukrytej opłacie? Za autostrady powinni płacić ci, którzy rzeczywiście z nich korzystają w postaci winiet, opłat czy nawet bramek, a nie np elblążanie czy suwalczanie w opłatach za paliwo, którzy autostrady mają daleko i jeżdżą nimi raz na kilka lat

Upadły Harley