UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tam się źle pracuje. Słabe zarobki a robota okropna. Co on wygaduje chyba nigdy nie był wśród pracowników. Pracowałem tam i nigdy więcej. Ciągła rotacja pracowników. Nie dba się o nich, wśród przełożonych wulgaryzmy do pracowników. Zły [zakład.