Wybrany wątek opinii

No, piknie, to śmieci produkujemy i produkować będziem, najwyżej się nowe kompostownie POstawi co pół hektara - i gitara, stać nas!; A ileż to środków miasto i państwo przeznaczyły solidarnie na EDUKACJĘ w sprawie np. ograniczania produkcji śmieci, racjonalnego gospodarowania zasobami, oszczędności, recyklingu, napraw sprzętu a nie ciągłego zastępowania go nowym etc. etc. ? Jak wygląda POdnoszenie edukacji i świadomości ekologicznej w naszem, hehe, zielonem grodzie? Oprócz stawiania POjemników na kapsle, bo to akurat pamiętam:)[zdj. Zlewnie rzek naszego kontynentu:)] #geografia, #przyroda, #rzeki, #drzewa, #las, #RatujmyKlimat!
RobertKoliński (2022.02.16)
@RobertKoliński - Twoja edukacja zakończyła się w mopsie
(2022.02.16)
@RobertKoliński - Ale jad :D Jak ludzie ludźmi - zawsze będą produkować śmieci. Rozwiązanie przetwarzania śmieci jest skomplikowanym i kompleksowym projektem, część śmieci jest odsiewana i przetapiana (metale), część palona, część tak jak tutaj będzie kompostowana - i to nie są rozwiązania na pstryknięcie palcem tylko długotrwały proces budowania urządzeń, maszyn itp. I to jest właśnie robione, spora część śmieci zostanie wykorzystana dalej.
Marcepanik (2022.02.16)
@RobertKoliński - Święto. ebliwy się znalazł co śmieci nie produkuje. Napraw sobie cokolwiek jak nowe jest tańsze. Ekonomia prostego człowieka.
(2022.02.16)
Prostackiego, nie mylić z prostym. W dodatku takiego z klapkami na chciwych, wilczych ślepiach, który w dłuższej perspektywie nie POtrafi rozumkować - wypisz-wymaluj post-styropiany i neolibki, które w żaden sPOsób nie ogarniają kwestii surowców POtrzebnych do produkcji, niezbędnej energii i produkcji tejże, ograniczoności zasobów na planecie, o społeczeństwie i innych imponderabiliach już nawet nie mówiąc. To m. in. właśnie dlatego jesteście tak daremną, przebrzmiałą już generacją - nic na to nie POradzę, chciwcy, leniwcy, konsumenci bez miary i trujaki niereformowalne; #KoniecEryDziadocenu, #będzieLas!
RobertKoliński (2022.02.16)
@RobertKoliński - Naprawdę nie widzisz że się ośmieszasz tymi komentarzami? Człowieku przejrzy na oczy weź się w końcu za uczciwą robotę nikt cię tu nie chcę nikt nie chcę więcej komuny głupich zapatrzonych w siebie lewaków
(2022.02.16)
@RobertKoliński - Mały zakompleksiony chłopiec z kozią bródką udający wszechwiedzącego fachowca z marną posadką ngosie biedny jesteś
(2022.02.16)
@RobertKoliński - pisowska głupota nie zna granic więc należy działać dla ogółu nie jak pan Morawiecki - pod siebie kupił obligacje gwarantowane przez skarb państwa żeby przy takiej inflacji nie stracić tylko zarobić - a ty Polaku miałeś taką możliwość ???
arczi on (2022.08.31)
@Marcepanik - super nareszcie jeden z niewielu którzy mają rozeznanie z "czym to się je" - brawo edukatorze wolontariuszu
arczi on (2022.08.31)
Powrót do komentarzy