UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No, piknie, to śmieci produkujemy i produkować będziem, najwyżej się nowe kompostownie POstawi co pół hektara - i gitara, stać nas!; A ileż to środków miasto i państwo przeznaczyły solidarnie na EDUKACJĘ w sprawie np. ograniczania produkcji śmieci, racjonalnego gospodarowania zasobami, oszczędności, recyklingu, napraw sprzętu a nie ciągłego zastępowania go nowym etc. etc. ? Jak wygląda POdnoszenie edukacji i świadomości ekologicznej w naszem, hehe, zielonem grodzie? Oprócz stawiania POjemników na kapsle, bo to akurat pamiętam:)[zdj. Zlewnie rzek naszego kontynentu:)] #geografia, #przyroda, #rzeki, #drzewa, #las, #RatujmyKlimat!

RobertKoliński