UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezczelny pisior. Najpierw ze swoim gangiem okradli Polskę w tym i Elbląg a teraz mówi że można prosić karakana o zapomogę. Tak samo pisowski rząd okradł wielu pracujących Polaków tym bublem który nazywają ładem a potem się chełpią że tarcze 7.0 wprowadzają. NIE KRADNIJCIE A MY PRACUJĄCY SOBIE PORADZIMY BEZ WASZYCH ZASIŁKÓW ZAPOMÓG I TARCZ !

System

Anuluj