UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo PIS, za tak wspaniały pomysł. Szkoda, że PO na to nie wpadło, a rządziło 8 lat i mafie vatowskie mieli, pincetplus nie dawali, a PO to tylko sobie brali. A PiS przynajmniej miskę ryżu nam obiecał. Będziemy syci i szczęśliwi w Nowym Ładzie.

TeofiISkorupa