UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo PIS, za tak wspaniały pomysł. Szkoda, że PO na to nie wpadło, a rządziło 8 lat i mafie vatowskie mieli, pincetplus nie dawali, a PO to tylko sobie brali. A PiS przynajmniej miskę ryżu nam obiecał. Będziemy syci i szczęśliwi w Nowym Ładzie.
TeofiISkorupa