UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co współdziel i tereny z których nikt nie korzysta? Tylko pijaki po karzakach chodzą, a tak powstanie coś fajnego, dla mieszkańców osiedla!
Po co współdziel i tereny z których nikt nie korzysta? Tylko pijaki po karzakach chodzą, a tak powstanie coś fajnego, dla mieszkańców osiedla!