UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co współdziel i tereny z których nikt nie korzysta? Tylko pijaki po karzakach chodzą, a tak powstanie coś fajnego, dla mieszkańców osiedla!


Anuluj