Wybrany wątek opinii
Jak widac ze zdjęcia przed 1945 na Starym Rynku były piękne drzewa, dziś to betonowa pustynia.
Komu zawdzięczamy, że nasze miasto jest systematycznie pozbawiane drzew i nie sadzone są nowe ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Jasne ! Nawet drzewa nawozili prochami ze Stutthofu aby lepiej rosły. Taka to tzw. CYWILIZOWANA Jewropa; )
Do moderacji
Odpowiedz
0
3