Wybrany wątek opinii

Jak widac ze zdjęcia przed 1945 na Starym Rynku były piękne drzewa, dziś to betonowa pustynia. Komu zawdzięczamy, że nasze miasto jest systematycznie pozbawiane drzew i nie sadzone są nowe ?
(2022.01.29)
Jasne ! Nawet drzewa nawozili prochami ze Stutthofu aby lepiej rosły. Taka to tzw. CYWILIZOWANA Jewropa; )
śmiechnasali (2022.01.29)
Powrót do komentarzy