UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widac ze zdjęcia przed 1945 na Starym Rynku były piękne drzewa, dziś to betonowa pustynia. Komu zawdzięczamy, że nasze miasto jest systematycznie pozbawiane drzew i nie sadzone są nowe ?


Anuluj