Wybrany wątek opinii

Być może już za kilka tygodni na własnej skórze poczujemy co to wojna.
Oby nie (2022.01.29)
@Oby nie - A Niemcy sprzedali się za Nord Stream 2 i siedzą cicho. Szwaby ! Zawsze dogadywali się z Ruskami! Moze woja zmieni coś w Polakach! Podłość w tych czasach postępuje
(2022.01.29)
@Oby nie - Wołodia już gotowy
3 światowa (2022.01.29)
@Oby nie - Jak daleko się zapuszczą na zachód?
3 światowa (2022.01.29)
Może tak, może ten kłótliwy, zawistny nienawidzący siebie nawzajem naród zostanie zmieniony, może. Póki co Polaków Historia niczego nie nauczyła zawsze był i jest na pierwszym miejscu własny (partyjny)interes. I tak to trwa Historia kołem się toczy - bez znaczenia kto rządzi zawsze prywata. Pozdrawiam optymistów.
cckk (2022.01.29)
@Oby nie - ten konflikt jest zaplanowany po to zeby unia europejska stala sie imperium posiadajacym wojsko w ktorym muslimy pojda do sluzby, w ten sposob bedzie mogla narzucac swa wladze panstwom ktore sie nie beda chcialy podporzadkowac kolchozowym prawom do zaczipowania zaszczepienia itp
(2022.01.29)
Powrót do komentarzy