UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Oby nie - A Niemcy sprzedali się za Nord Stream 2 i siedzą cicho. Szwaby ! Zawsze dogadywali się z Ruskami! Moze woja zmieni coś w Polakach! Podłość w tych czasach postępuje


Anuluj