UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Oby nie - A Niemcy sprzedali się za Nord Stream 2 i siedzą cicho. Szwaby ! Zawsze dogadywali się z Ruskami! Moze woja zmieni coś w Polakach! Podłość w tych czasach postępuje
@Oby nie - A Niemcy sprzedali się za Nord Stream 2 i siedzą cicho. Szwaby ! Zawsze dogadywali się z Ruskami! Moze woja zmieni coś w Polakach! Podłość w tych czasach postępuje