Wybrany wątek opinii

Gdy już przekop stanie się faktem i każdy będzie mógł spijać śmietankę i my dumni elblążanie będziemy obchodzić urodziny naszego cesarza. Dziękujemy Panie Prezesie!
LucynaŁupina (2022.01.29)
@LucynaŁupina - juz nie pij tego wina bo majaczysz
(2022.01.29)
Powrót do komentarzy