Wybrany wątek opinii
Gdy już przekop stanie się faktem i każdy będzie mógł spijać śmietankę i my dumni elblążanie będziemy obchodzić urodziny naszego cesarza. Dziękujemy Panie Prezesie!
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
@LucynaŁupina - juz nie pij tego wina bo majaczysz
Do moderacji
Odpowiedz
3
6