UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdy już przekop stanie się faktem i każdy będzie mógł spijać śmietankę i my dumni elblążanie będziemy obchodzić urodziny naszego cesarza. Dziękujemy Panie Prezesie!
LucynaŁupina
Gdy już przekop stanie się faktem i każdy będzie mógł spijać śmietankę i my dumni elblążanie będziemy obchodzić urodziny naszego cesarza. Dziękujemy Panie Prezesie!
LucynaŁupina