UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdy już przekop stanie się faktem i każdy będzie mógł spijać śmietankę i my dumni elblążanie będziemy obchodzić urodziny naszego cesarza. Dziękujemy Panie Prezesie!

LucynaŁupina

Anuluj