UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie jest to żadnym problem bo dzięki Nowemu Ładowi i wynikającemu z niego nieslychanemu od czasów Mieszka I bogactwu Polaków, te niby zwyżki cen budzić muszą tylko śmiech politowania, stać nas na te niezauważalne podwyżki i nie zmoncą one naszego zadowolenia z bogactwa i dobrobytu

tyhh