UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem- tereny będące własnością komunalną powinny poczekać na lepsze czasy, uważam że przekop mierzei I inwestycje portowe uczynią nasze miasto atrakcyjniejszym, jednak do tego potrzeba ludzi zaangażowanych, nie takich którzy stoją z banerami i agitującycymi za Trzaskowskim- przeciwnikiem kanału żeglugowego.