UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem- tereny będące własnością komunalną powinny poczekać na lepsze czasy, uważam że przekop mierzei I inwestycje portowe uczynią nasze miasto atrakcyjniejszym, jednak do tego potrzeba ludzi zaangażowanych, nie takich którzy stoją z banerami i agitującycymi za Trzaskowskim- przeciwnikiem kanału żeglugowego.


Anuluj