UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki wspaniałej polityce rządu Polska i Elbląg wstają z kolan. Przekop, płac zabaw a teraz to największe elbląskie marzenie - basen. Dziękujemy panie Prezesie !

LucynaŁupina

Anuluj