UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Widzicie, kumie Teofilu, łajdakom neoliberalnym w post-styropianowej, złajdaczonej Rzplitej wolno najwyraźniej wincyj, niż uczciwym ludziom - taką nam karykaturę państwa prawa po 1989 roku nad Wisłą te podnóżki kapitału i jurgieltnicy sakramenccy zbudowali; To jest kolejny z miliona POwodów, dla których ludowa władza tę oligarchiczną, pazerną łapę POdniesioną nad Polską winna odciąć!; #SocRev, #TaxTheRich 🚩
RobertKoliński