Wybrany wątek opinii
Taxi…nowotwór transportu. Jeżdżą jak święte krowy. Strzałka zielona skrętu w prawo? Nigdy nie widziałem, żeby taxi się zatrzymała. Nie ustępują pierwszeństwa pieszym na pasach. A samochody jakimi jeżdżą? To szroty. Wole już na autobus spóźniony czekać niż dać im zarobić!!! Do roboty złotowy!
Do moderacji
Odpowiedz
11
23
aha odezwała się konkurencja z Hao taxi, rabat i tele najmądrzejsi naciągacze
Do moderacji
Odpowiedz
10
7