UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taxi…nowotwór transportu. Jeżdżą jak święte krowy. Strzałka zielona skrętu w prawo? Nigdy nie widziałem, żeby taxi się zatrzymała. Nie ustępują pierwszeństwa pieszym na pasach. A samochody jakimi jeżdżą? To szroty. Wole już na autobus spóźniony czekać niż dać im zarobić!!! Do roboty złotowy!