UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj w skrzynce na listy znalazłem PISemko z podwyżką czynszu. .. no i musiałem (no nie chciałem, ale musiałem. .. )się napić. ..
Renek
Wczoraj w skrzynce na listy znalazłem PISemko z podwyżką czynszu. .. no i musiałem (no nie chciałem, ale musiałem. .. )się napić. ..
Renek