UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj w skrzynce na listy znalazłem PISemko z podwyżką czynszu. .. no i musiałem (no nie chciałem, ale musiałem. .. )się napić. ..

Renek

Anuluj