Wybrany wątek opinii

Czas wyjść z UE i zostawić ich durne traktaty, dzięki nim mamy podwyżki i problemy
(2022.01.01)
wyjdziesz z UE i zrownasz nasz poziom zycia do innych krajow ktore po 89 startowaly z tego samego poziomu a obecnie sa w czarnej d.
AdolfHeiter (2022.01.01)
@AdolfHeiter - Które kraje?Do innej unii wstępowalismy, a inna jest obecnie. To wariactewo klimatyczne zniszczy polską gospodarkę. Będziemy niemiecką kolonia, dostarczycielem taniej siły roboczej.
(2022.01.02)
Powrót do komentarzy