UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wyjdziesz z UE i zrownasz nasz poziom zycia do innych krajow ktore po 89 startowaly z tego samego poziomu a obecnie sa w czarnej d.

AdolfHeiter

Anuluj