UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - Od czerwca taryfa za gaz używany przeze mnie w firmie do ogrzewania wzrosła z 0,14 zł do 0,80 zł. (to nie błąd, cena wzrosła 6 krotnie!). Prąd urósł kilkadziesiąt procent. A od stycznia wchodzi nowy wał z dodatkowymi kosztami - chociażby zatrudnienia. Panie Koliński - proponuję zacząć jakąkolwiek DG a potem wypisywać bzdury o chciwych prywaciarzach.
Marcepanik