UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Potrzebny most w centrum bo tu wlasnie sie tworzą korki bo ludzie chca dojazdu do Castoramy oraz wylot na Malbork / A1 autostradę. W dodatku niedlugo powstanie biurowiec za kanalem.


Anuluj