UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Potrzebny most w centrum bo tu wlasnie sie tworzą korki bo ludzie chca dojazdu do Castoramy oraz wylot na Malbork / A1 autostradę. W dodatku niedlugo powstanie biurowiec za kanalem.
Potrzebny most w centrum bo tu wlasnie sie tworzą korki bo ludzie chca dojazdu do Castoramy oraz wylot na Malbork / A1 autostradę. W dodatku niedlugo powstanie biurowiec za kanalem.