UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wróblewski, nissam i reszta POpaprańców musi odejść od Elbląskiego koryta, nie potrafią się dogadać z rządem, a my na tym tracimy. .. nie gryzie się reki która karmi POpaprańcy
jaaaaaaaaaaaaaaaa
wróblewski, nissam i reszta POpaprańców musi odejść od Elbląskiego koryta, nie potrafią się dogadać z rządem, a my na tym tracimy. .. nie gryzie się reki która karmi POpaprańcy
jaaaaaaaaaaaaaaaa