UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wróblewski, nissam i reszta POpaprańców musi odejść od Elbląskiego koryta, nie potrafią się dogadać z rządem, a my na tym tracimy. .. nie gryzie się reki która karmi POpaprańcy

jaaaaaaaaaaaaaaaa

Anuluj