UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to jeszcze cos sie zostalo?Myslalem, ze wszystko sprzedane. Do konca kadencji moze wszystkie dzialki pojda do zyda.
Kupie
A to jeszcze cos sie zostalo?Myslalem, ze wszystko sprzedane. Do konca kadencji moze wszystkie dzialki pojda do zyda.
Kupie