UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak powstaną tam parkingi to maja być płatne!!! Bo zaraz szlachta z blokow wszystko załatwi! Na swoim terenie płace zabaw, ogródki, krzaki, a my im parki gi zasponsorujemy??!


Anuluj