UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ZOMO mieszkało w wielu miastach jak samo pisze narobiło sobie tyle wrogów że musi co rusz uciekać do innego miasta jeszcze z dzieckiem, większym problemem są pijacy w parkach niż te psy

QbeeQ

Anuluj