UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ZOMO mieszkało w wielu miastach jak samo pisze narobiło sobie tyle wrogów że musi co rusz uciekać do innego miasta jeszcze z dzieckiem, większym problemem są pijacy w parkach niż te psy
QbeeQ
ZOMO mieszkało w wielu miastach jak samo pisze narobiło sobie tyle wrogów że musi co rusz uciekać do innego miasta jeszcze z dzieckiem, większym problemem są pijacy w parkach niż te psy
QbeeQ