Wybrany wątek opinii

Boże - ludzie wygonić na emeryturę nich już nam niczego nie podpisuje, niech siedzi w domu zajmie się wnukami, a JAK tego nie potrafi to posadzić go Harleya, przywiązać, żeby NIE spadł I modlić siě -modlić, żeby zapomniał w której stronie jest RATUSZ, Pani Mario Kasprzycka, wciąż nam brakuje pani felietonów. - Pozdrawiam . .. Maliniak.
Maliniak (2021.12.09)
@Maliniak - Pani Kasprzycka pewnie się zniechęciła, bo zobaczyła, że bije głową o mur.
(2021.12.09)
Powrót do komentarzy