UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Boże - ludzie wygonić na emeryturę nich już nam niczego nie podpisuje, niech siedzi w domu zajmie się wnukami, a JAK tego nie potrafi to posadzić go Harleya, przywiązać, żeby NIE spadł I modlić siě -modlić, żeby zapomniał w której stronie jest RATUSZ, Pani Mario Kasprzycka, wciąż nam brakuje pani felietonów. - Pozdrawiam . .. Maliniak.
Maliniak