Wybrany wątek opinii
Okazuje się że to dzięki pieniądzom tego złego PISu w Elblągu powstaną nowe lokale dla mieszkańców a prezydent z Bożej łaski będzie twierdził że to jego zasługa i dalej gryzł rękę która go karmi. ..
Do moderacji
Odpowiedz
10
41
@TeofilSkorupa - od kiedy partia ma SWOJE pieniądze chyba że to co ukradnie
Do moderacji
Odpowiedz
29
1
@TeofilSkorupa - od kiedy pis ma swoje pieniądze !!!!! pieniądze są podatników czyli nasze !!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1