Wybrany wątek opinii

Okazuje się że to dzięki pieniądzom tego złego PISu w Elblągu powstaną nowe lokale dla mieszkańców a prezydent z Bożej łaski będzie twierdził że to jego zasługa i dalej gryzł rękę która go karmi. ..
TeofilSkorupa (2021.12.03)
@TeofilSkorupa - od kiedy partia ma SWOJE pieniądze chyba że to co ukradnie
(2021.12.03)
@TeofilSkorupa - od kiedy pis ma swoje pieniądze !!!!! pieniądze są podatników czyli nasze !!!
(2021.12.07)
Powrót do komentarzy