UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Okazuje się że to dzięki pieniądzom tego złego PISu w Elblągu powstaną nowe lokale dla mieszkańców a prezydent z Bożej łaski będzie twierdził że to jego zasługa i dalej gryzł rękę która go karmi. ..

TeofilSkorupa

Anuluj