UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Okazuje się że to dzięki pieniądzom tego złego PISu w Elblągu powstaną nowe lokale dla mieszkańców a prezydent z Bożej łaski będzie twierdził że to jego zasługa i dalej gryzł rękę która go karmi. ..
TeofilSkorupa